Vyhledávání


Kontakt


373-179-793 (Fanys - ICQ)

E-mail: status.rock@seznam.cz

Kniha návštěv

Datum: 05.01.2011

Vložil: Vitas

Titulek: Re: Silvestrparty

Taky děkujeme skvělým lidem ze Strážnice za suprovní silvestr, za to,že jsme tam mohli být. Rok 2011 si vychutnávejte plnými doušky a rádi s vámi zase někdy doufám zablbneme.

Datum: 11.01.2011

Vložil: zdenek.zlomek@seznam.cz

Titulek: Re: Silvestrparty

mládenci a slečno...v anketě Vám chybí bubeník!!!!dávám mu hlas!!!!nehažte nás ještě za oponu!!!

Datum: 30.12.2010

Vložil: Vitas

Titulek: Happy new year

Tak Vánoce jsem prochrápal, tak aspoň do nového roku přeju všem, co sem občas zabloudí, splnění všech předsevzetí. Já teda jedno mám - ať to na zábavách statusu žije!! Takže rychle musíme se bavit víc,páč budeme mít o rok víc,...

Datum: 08.12.2010

Vložil: Fanys

Titulek: akce

Zdravíčko všichni, tak doufám, že sobotní akce U Stovky se podaří. Hned ze začátku příštího roku jsou v plánu také další akce, tak sledujte sekci "Hrajeme".

Datum: 24.08.2010

Vložil: Fanys

Titulek: Písek_21.8.

Ahojte, tak někde poblíž Kroměříže bysme rádi určo zahráli s nějakou místní kapelkou.... :-) Jinak co se týká teď toho sobotního písku (21.8.) tak jsem spokojený :-)... Stálo to za to, jen takových akcí víc :-).

Datum: 16.08.2010

Vložil: Raduš

Titulek: =)

Máte to tady fakt super =P..škoda že bydlím tak daleko, naplánujte nějakou akcičku ve Zlíne či Kroměříži =DDD....to by byl mazeeeeccccc

Datum: 20.08.2010

Vložil: Vitas

Titulek: Re: =)

díky, tak to je pro nás zatím daleko a hlavně tam nemáme kontakty, ale třeba jednou možná.. Nejbližší akce budou v Mor. Písku a pak ve Veselí n. M. Tak se měj a snad se někde zase potkáme

Datum: 28.05.2010

Vložil: Fanys

Titulek: Písek

Díky všem, kteří se dostavili do Písku v sobotu, myslím, že to byla dobrá akcička. Prostory jsou sice kapacitně omezené,ale i tak to řadím k těm "lepším" vystoupením. Bylo to tam hezkýýý :-)

Datum: 26.05.2010

Vložil: *myška*

Titulek: super songy

ahoj kapelo , v sobotu v písku jste dobře smažili ste nejlepšííí ...... čááááááááááááááááááu :-*

Datum: 28.05.2010

Vložil: Víťa

Titulek: Re: super songy

čau Míšo, tak snad se pár řízků povedlo..DĚKUJEM, a dojeďte do tých Vnorov-bude sranda,ahoooj

<< 42 | 43 | 44 | 45 | 46 >>